XIV Sportowa Olimpiada Przedszkolaków

Z okazji Dnia Dziecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz XIV przygotował Sportową Olimpiadę Przedszkolaków. Tegoroczna Olimpiada była pod wieloma względami wyjątkowa. Wzięła w niej udział rekordowa liczba ponad 350 przedszkolaków z międzyrzeckich przedszkoli: Samorządowych Nr 2, 3 i 4, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Niepublicznych "Akademia Uśmiechu", "Jaś i Małgosia" oraz "Miś".

Uroczystość otworzył Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Pan Zbigniew Kot, który życzył wszystkim przedszkolakom sportowych emocji i dobrej zabawy, a także wręczył dyrektorom przedszkoli pamiątkowe statuetki. Statuetki otrzymali również Pan dr Krzysztof Piech, który jak co roku z grupą studentów AFW w Białej Podlaskiej aktywnie wspierał zawody poprzez przygotowanie konkurencji sportowo-sprawnościowych oraz firma WIPASZ S.A. - sponsor główny Olimpiady. Firma WIPASZ S.A. ufundowała wszystkim uczestnikom okolicznościowe medale, kolorowe balony i naklejki oraz przygotowała dla dzieci przekąski i napoje. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy!

Po ukończeniu konkurencji sportowych dzieci mogły bawić się na przygotowanym placu zabaw oraz zasiąść za kierownicą wozu strażackiego OSP "Zawadki".

 

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG DSC_0998.JPG DSC_1055.JPG DSC_1086.JPG