Strona główna

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 STOK NARCIARSKI w Międzyrzecu Podlaskim

Zakończenie Sezonu Narciarskiego 13.03.2018

Wizytą Przedszkolaków z Dwójki zakończyliśmy sezon na naszym Stoku Narciarskim.
Dziękujemy za tak liczne odwiedziny oraz pochlebne opinie.

więcej info 698 665 435

 

Ruszył remont pływalni „Oceanik”

 

Przypomnijmy, miasto pozyskało 342 tys. zł na remont hali basenowej i jej zaplecza. Inwestycja zakłada między innymi remont niecki basenowej, wymianę płytek i podwieszanego sufitu. Odnowione zostanie całe zaplecze oraz sanitariaty. Obiekt będzie zapewniał swobodne korzystanie osobom niepełnosprawnym, a dotychczasowe szafki „kluczykowe” zastąpią zamykane elektronicznym zegarkiem.

Koszt inwestycji to blisko 842 tys. zł, z czego 342 tys. miasto otrzymało z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Modernizacji Infrastruktury Sportowej


 

 

 

 

Wszystkim byłym, obecnym i przyszłym przyjaciołom i sympatykom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w 20-tą rocznicę otwarcia Pływalni OCEANIK dziękujemy za Waszą obecność na naszym basenie i zapraszamy do odwiedzania nas, również po remoncie, który nasza pływalnia dostała na 20-ste urodziny i który wkrótce się rozpocznie.

Dyrekcja i Pracownicy MOSiR

 Tort

A tak to wyglądało 20 lat temu!

https://www.facebook.com/miastomiedzyrzec/photos/pcb.1722345404465955/1722343647799464/?type=3&theater

 


 

Łatwo nie było, ale kilkudziesięciu śmiałków i kilkanaście odważnych kobiet ukończyło II Extremalny Bieg Międzyrzeckich Jeziorek.


Tutaj są wyniki. http://www.time2go.pl/user…/Extremalne_Jeziorka_-_wyniki.pdf
Tutaj są zdjęcia Oli Łukasik https://drive.google.com/…/fo…/0B9-w8Qm7xaJ2dTNiYzZhdlFHM1E…
Tutaj zdjęcia Międzyrzec info http://www.miedzyrzec.info/…/ii-extremalny-bieg-miedzyrzec…/