Ogłoszenie o składaniu ofert na obsługę i zabezpieczenie kąpieliska w 2022 r.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje i możliwości składania ofert na obsługę i zabezpieczenie kąpieliska miejskiego w sezonie letnim 2022 r.

 

Zakres obsługi kąpieliska od dnia 18.06.2022 r. do dnia 29.08.2022 r.:

 

 1. Przygotowanie i konserwacja mola (przestawienie pomostów zgodne z profilem wody, ustabilizowanie podpór cumowniczych pomostów, umocowanie pomostów w wyznaczonym miejscu, odmalowanie powierzchni drewnianych, uzupełnienie ubytków drewnianych w konstrukcji mola, wymiana elementów metalowych i drewnianych, wymalowanie odpowiedniego oznakowania na pomostach).
 2. Montaż i demontaż po sezonie fontanny będącej elementem wyposażenia Plenerowego Centrum Rekreacji Ruchowej.
 3. Oznakowanie kąpieliska zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, ustawienie tablicy informacyjnej.
 4. Zapewnienie niezbędnej obsługi ratowniczej kąpieliska, przy czym w godzinach pracy kąpieliska na obiekcie musi jednocześnie przebywać minimum dwóch ratowników. 
 5. Zapewnienie wyposażenia kąpieliska w specjalistyczny sprzęt ratownictwa wodnego (wyposażenie według ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych) w tym łodzi motorowej, łodzi wiosłowej i w razie potrzeby innego niezbędnego do prawidłowego zabezpieczenia kąpieliska.
 6. Czynny udział w przygotowaniu analizy zagrożeń, w tym identyfikacji miejsc, w których występuje zagrożenie dla bezpieczeństwa osób wykorzystujących obszar wodny do pływania, kąpania się, uprawiania sportu lub rekreacji.
 7. Prowadzenie działań prewencyjnych dotyczących bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
 8. Prowadzenie promocji „Międzyrzeckich Jeziorek” i Miasta Międzyrzec Podlaski.
 9. Prowadzenie działalności rekreacyjnej i sportowej oraz wspieranie imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym organizowanych na terenie „Międzyrzeckich Jeziorek”, realizowanych przez Miejski Ośrodek Sporu i Rekreacji, Miasto Międzyrzec Podlaski lub inne jednostki wskazane przez Zleceniodawcę.
 10. Uregulowanie oraz dbanie o estetykę i porządek plaży piaszczystej od ulicy Zahajkowskiej do końca kąpieliska wzdłuż stoku narciarskiego.
 11. Uregulowanie linii brzegowej, dbanie o estetykę i porządek plaży trawiastej usunięcie nadmiernej roślinności wokoło akwenu Międzyrzeckich Jeziorek w otoczeniu kąpieliska.
 12. Oczyszczenie dna kąpieliska jak również otaczającego go akwenu z roślinności i nieczystości, jak również bieżące monitorowanie i dbanie o stan czystości wody.
 13. Aktualizacja i uzupełnianie informacji na portalu Serwis Kąpieliskowy prowadzonym przez Główny Inspektorat Sanitarny.
 14. Zabezpieczenie konstrukcji mola na zimę, po zakończeniu sezonu kąpieliskowego.

 

 

 

Oferty w formie elektronicznej lub papierowej należy składać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie MOSiR, ul. Zarówie 86, 21-560 Międzyrzec Podlaski do dnia 16 maja 2022 r.

 

Ogłoszenie - treść

Informacja z rozstrzygnięcia